Галина Ман'яченко-Єфременко

Біографія

Галина Ман'яченко-Єфременко (народилася 23 грудня 1980 року в Києві, УРСР, СРСР) - українська фігуристка, що виступала в одиночному і парному катанні. Триразова чемпіонка України в одиночному розряді, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів (1994 рік) в парі з Євгеном Жілгурським. Срібний призер зимової Універсіади в Австрії в 2005 році.

Кар'єра

Галина Ман'яченко вийшла на міжнародний рівень в парному катанні. З Євгеном Жіргурскім вони завоювали бронзові медалі чемпіонату світу серед юніорів 1994 року. Однак, в 1995 році, під час виконання, на тренуванні, паралельного обертання в ЛІБЄЛ, Галина отримала важку травму - партнер порізав їй обличчя лезом свого ковзана. На лід Галина повернулася через 1,5 року вже в якості одиночки. На міжнародній арені дебютувала в якості одиночки на зимовій Універсіаді в Словаччині.

Вона тричі ставала чемпіонкою України, двічі брала участь в Олімпійських іграх (2002 і 2006 року), вигравала такі міжнародні турніри як «Nebelhorn Trophy», «Меморіал Ондрея Непела», «Меморіал Карла Шефера», була срібним призером зимової Універсіади 2005 року і призером інших змагань. Найвищим її досягненням є 4-е місце на чемпіонаті Європи 2002 року.

Влітку 2005 року вийшла заміж за українського п'ятиборця Михайла Єфременко та останній сезон змагалася під його прізвищем. Завершила любительську кар'єру в 2006 році. Переїхала в Латвію, де працює тренером з фігурного  катання в клубі «Юрмальські ковзани». У 2007 році народила доньку.

Спортивні досягнення

Кращі результати за системою ІСУ

(На міжнародних аматорських змаганнях)

Сума: 145.86

Коротка: 53.54

Довільна: 96.24

 

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти