Руслан Гончаров

Біографія

goncharovРуслан Миколайович Гончаров (народився 20 січня 1973 року Одесі, Україна) - український фігурист виступав в танцях на льоду в парі з Оленою Грушиною. З нею вони - бронзові призери зимової Олімпіади в Турині, бронзові призери чемпіонату світу 2005 року, багаторазові призери чемпіонатів Європи, чемпіони зимової Універсіади.

Кар'єра

Олена Грушина і Руслан Гончаров на чемпіонаті світу 2004 року.

Разом вони почали кататися в 1990 році. На міжнародній спортивній арені пара з'явилася вперше в Канаді на юніорському чемпіонаті світу в кінці листопада 1991 року, виступаючи ще за СРСР.

За спортивну кар'єру працювали з Наталією Линичук і Геннадієм Карпоносову, з Тетяною Тарасовою, останній тренер - Микола Морозов. У 2006 році стали бронзовими призерами зимової Олімпіади в Турині. Національний олімпійський комітет України вибрав Грушину і Гончарова кращими спортсменами 2006 року.

Після спорту

Після Олімпіади пара покинула аматорський спорт. У 1995 році Олена і Руслан одружилися. Жили в США в штаті Коннектикут. Пара була затребувана в різних льодових шоу і турах в США, Європі, Росії і на Україні.

У 2006 році Руслан взяв участь в телешоу російського каналу РТР «Танці на льоду» де виступав в парі з гімнасткою Іриною Чащиною, в 2007 році в телешоу «Танці на льоду. Оксамитовий сезон »з актрисою Амалією Мордвиновою, а в 2008 році в шоу« Зоряний лід »партнеркою Руслана стала Яна Рудковська. У тому ж році вони з Оленою Грушиною розлучилися. 2010 року Руслан бере участь в телешоу Першого каналу «Лід і Полум'я» в парі з казахстанської актрисою Ліндою Нігматулін, де пара виступає за Казахстан.

У професійних шоу виступає з колишньої російської фігуристкою - Анастасією Горшковій (виступала в танцях на льоду з Іллею Ткаченко і була з ним бронзовим призером чемпіонату світу серед юніорів у 2005 році).

У 2009 році очолив Академію фігурного катання в Броварах (Київська область).

Нагороди та Звання 16 березня 2006 року, за досягнення високих спортивних результатів, Указом Президента України, Руслан Гончаров нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

Спортивні досягнення

Кращі результати за системою ІСУ

(На міжнародних аматорських змаганнях)

Сума: 213.95

Обов'язкова: 41.30

Оригінальна: 63.23

Довільна: 109.48

 

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти