В'ячеслав Загороднюк

Біографія

zagorodnyukВ'ячеслав Васильович Загороднюк (11 серпня 1972 року в Одесі, Українська РСР, СРСР) - радянський і український фігурист, що виступав в одиночному розряді. Чемпіон Європи 1996 року, бронзовий призер чемпіонату світу 1994 року, чемпіон світу серед юніорів 1989 року, віце-чемпіон світу серед юніорів 1988 року. Завершив любительську кар'єру в 1998 році. В даний час - тренер з фігурного катання.

Кар'єра

Фігурним катанням почав займатися у віці 5 років, в Одесі. Тренувався у тренерського тандему Галина Змієвська - Валентин Ніколаєв. Після перемоги Оксани Баюл на Олімпійських іграх 1994 року, Зміївська виїхала в США, а Миколаїв залишився з Загороднюком до 1998 року. Під керівництвом Миколаєва Загороднюк став чемпіоном Європи в 1996 році .Зміївська прищепила Загороднюку (як і найбільш відомому своєму учневі В. Петренко) строгий відточений класичний стиль з філігранною технікою елементів, ключовим було складний стрибок потрійний аксель. Завершивши кар'єру, В'ячеслав разом з тренером також переїхали до Америки.

Після спорту

В'ячеслав Загороднюк (праворуч) в якості тренера Віталія Данильченка на чемпіонаті Європи 2004 року.

Після закінчення любительської кар'єри жив і працював тренером в місті Річмонд, штат Віргінія, США, потім переїхав до Каліфорнії .Наприклад, тренував п'ятикратного чемпіона України Віталія Данильченка і одиночок Алісу Кірєєву .Крім того, виступав в різних шоу, брав участь в програмах на американському телебаченні .

У 2006 році організував і спродюсував льодове шоу «Магія на льоду» в Києві. У шоу взяли участь такі фігуристи, як Оксана Баюл, Ілля Кулик, Олена Бережна і Антон Сихарулідзе, Сурія Боналі і інші .

У 2007 році відкрив в Києві власний критий льодовий каток і створив клуб для занять фігурним катанням - «Столиця», який, в даний час вже не функціонує

У 2011 році на запрошення федерації фігурного катання України повернувся на батьківщину і почав працювати тренером в київській дитячо-юнацькій спортивній школі «Лідер» .

Особисте життя

Одружений на колишній українській фігуристки, що виступала в танцях на льоду з Віталієм Барановим - Ользі Мудрак. Має сина Максима і доньку Аліну.

 

 

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти