Дмитро Дмитренко

Біографія

dmitrenkoДмитро Михайлович Дмитренко (25 липня 1973 року в Києві, УРСР) - український фігурист, що виступав в одиночному катанні. Чемпіон Європи 1993 року, дворазовий чемпіон України, чемпіон світу серед юніорів 1992 року (за прапором СРСР).

Кар'єра

У 1993 році Дмитро Дмитренко виграв свій дебютний чемпіонат Європи. Цікаво, що незадовго до змагання у Дмитра зламалося лезо правого ковзана. Міняти модель ковзанів перед змаганням не можна - не встигнеш обкатати. У В'ячеслава Загороднюка знайшовся лівий ковзан тієї ж марки, його і прикріпили до черевика. Таким чином цей чемпіонат Європи був виграний на двох лівих лезах.

Роком раніше Дмитренко, ще в складі збірної СРСР, вигравав чемпіонат світу серед юніорів.

Наступну медаль великих змагань довелося домагатися сім років. Нею стала бронза чемпіонату Європи 2000 року. На чемпіонатах світу Дмитренко не піднімався вище 11 місця в 2000 році. Дмитро брав участь у двох Олімпіадах: в 1998 році зайняв 14-е місце, а в 2002 - 18-е. Після чемпіонату світу 2002 року він завершив кар'єру.Після закінчення аматорської спортивної кар'єри тренував фігуристів, наприклад, неодноразового призера українських чемпіонатів Олексія Биченко .Є суддею на внутрішніх українських змаганнях і технічним фахівцем ІСУ .

З 2006 року - директор і художній керівник «Українського театру на льоду». 

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.

ідеї для бізнесу, бізнес проекти